Počítače na míru

Sháníte počítač na míru? Nabízím návrh, realizaci i následnou správu.
Ať už jste hráč, streamer nebo třeba fotograf, analyzuji vámi používané programy, abyste za své peníze dostali maximální výkon.
Počítače sestavuji individuálně tak, aby plně vyhovovaly potřebám jednotlivých klientů. A to jak výkonově, cenově tak vizuálně.
Dle potřeby dodám veškeré periférie k počítači tak, aby se vám na sestavě hrálo nebo pracovalo co nejlépe.

1

Objednávka

Službu si objednáte jednoduše přes email, telefon nebo WhatsApp.
2

Identifikace požadavků

Kontaktuji vás s několika otázkami ohledně zaměření počítače, požadovaného výkonu nebo ceny. Dohodneme možnosti zakoupení příslušenství a případně dalších služeb.
3

Vypracování nabídky

Vypracuji Vám individuální nabídku sestavy na míru, která bude obsahovat přesný rozpis použitých komponent, termín dodání a konečnou cenu.
4

Přijetí nabídky

Nabídku zkontrolujete, jestli vyhovuje vašim požadavkům.
5

Dodání

Počítač na míru vám dodám přímo domů nebo do firmy vč. zapojení a předvedení. Počítače do vzdálenějších míst zasílám přes PPL. Pro sestavy na míru platí 2 letá záruční doba, na vybrané komponenty platí prodloužená záruční doba až 5 let. 

Výhody PC sestavy na míru

  • Nejaktuálnější komponenty. Nároční uživatelé mají možnost využít horké novinky a naopak uživatelé, pro které je hlavním kritériem cena, těží z aktuálních slev distributorů.
  • Počítač pro konkrétní použití. Všechny počítačové sestavy z mé dílny jsou navrženy a optimalizovány přímo pro konkrétní využití a pro individuální potřeby zákazníka.
  • Nižší cena. Počítače na míru mají oproti sériově stavěným počítačům nižší cenu, protože neplatíte za funkce, které nevyužijete.
  • Přednostní servis. Mnou sestavené počítače mají v případě servisu přednost před ostatními.
  • Aplikace na přání. Na počítač nainstaluji vše co si budete přát, od operačního systému, přes ovladače až po kancelářskou sadu Office 365. Stačí zapnout a můžete počítač plně využívat.
  • Upgrade. Možnost dalšího vylepšení zařízení v budoucnu.
  • Prodloužená záruka. Počítačové sestavy z mé dílny mají na vybrané komponenty 3 a více let záruky. 

Copyright © | Jiří Koula 2023

Drag & Drop Website Builder